تهران، شهرک اکباتان، فاز دو، بلوک 10، ورودی 2، شاخه 4، شرکت توسعه خرد ویرا
info@tosehkherad.ir
021-44641925

بایگانی نوشته‌ها


ارزش و مهندسی ارزش

ارزش و مهندسی ارزش

 مهندسی ارزش تکنیکی است برای بالابردن ارزش یک پروژه ،ارضای نیاز کارفرما یا مشتری با حداقل هزینه و نیز اجرای پروژه در کوتاهترین زمان ممکن وبا کیفیت موردنظر؛ مهندسی ارزش فرآیندی است که به تیم پروژه کمک می کند تا در یک محدودۀ زمانی کوتاه به بررسی و ارزیابی اهداف و عملکرد پروژه و راه حل های متنوع دریک زمان محدود بپردازد.در شرایط فعلی که بین شرکتها و مشاوران رقابت سنگینی وجود دارد و آن شرکتی موفق تر است که با توجه به نیاز کارفرما و با کیفیت و هزینه مناسب به عرضه تولید محصول یا ارائه خدمت بپردازد.

عارضه یابی سازمانی- مدل ویزبورد

عارضه یابی سازمانی- مدل ویزبورد

موفقیت یک سازمان، فرایند پیوسته ایست که با برنامه ریزی و هدف گذاری آغاز می شود و در طول مسیر با ارزیابی های مداوم با توجه به اهداف از پیش تعیین شده، نواقص و نارسایی ها مشخص شده و با اصلاحات لازم، حذف موانع و تقویت نقاط قوت انجام می شود.

سیستم های اطلاعاتی

سیستم های اطلاعاتی

سازمان ها در دوران گذشته به اهمیت و ارزش مدیریت منابع کلیدی سازمان مانند انسانها و مواد پی برده بودند. در همین راستا، در دوره های اخیر، اطلاعات نیز به یکی از دارایی های اساسی سارمانها تبدیل شده است. در حال حاضر تصمیم گیران و مدیران سازمانهای پیشرو به این درک رسیده اند که اطلاعات فقط برای بازرگانی و فروش محصولات لازم نمی باشند، بلکه این اطلاعات می توانند موتور محرکه ی یک تجارت بوده و نقش اساسی در پیروزی و شکست آن ایفا کند.

عارضه یابی

عارضه یابی

نقطه شروع هر تغییر و بهبودی ، درک و شناخت کامل از وضعیت موجود و پیدا کردن مشکلات آن است که با عنوان عارضه خوانده می شود . با انجام فرآیند عارضه یابی  سعی می شود  معضلات و تنگناهائی سازمان که ممکن است بعنوان سدی مانع حرکت سازمان در مسیر رشد باشد؛ شناسائی گردند.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...